WNIEBOWSTĄPIENIE 21 maja 2023 r.

1. Wczo­raj do Wie­la uda­ła się pie­sza piel­grzym­ka, któ­ra wra­ca dzi­siaj ok. godz. 18.45. Bar­dzo pro­si­my o powi­ta­nie pielgrzymów.

2. Zapra­sza­my na nabo­żeń­stwa majo­we: w dni powsze­dnie po Mszy św. o godz. 8.45 i 18.00, a w nie­dzie­lę po Mszy św. wie­czor­nej. Zachę­ca­my też do pie­lę­gno­wa­nia tych nabo­żeństw przy figu­rach i krzy­żach przy­droż­nych. Trwa rów­nież Nowen­na do Ducha Świętego.
  3. W sobo­tę wie­czo­rem obcho­dzi­my Wigi­lię Uro­czy­sto­ści Zesła­nia Ducha Świę­te­go. Po Mszy św. ado­ra­cja Naj­święt­sze­go Sakra­men­tu z modli­twą uwielbienia.
  4. Spo­tka­nia dla dzie­ci, któ­re 4 czerw­ca przy­stą­pią do I. Komu­nii św. odbę­dą się: w ponie­dzia­łek o godz. 16.00 i czwar­tek o godz. 16.00 — SP 1, w śro­dę o godz. 15.30 i czwar­tek 17.00 — SP 2.
  5. W sobo­tę zapra­sza­my na ado­ra­cję Naj­święt­sze­go Sakra­men­tu od godz. 7.00 do godz. 8.45.
  6. Wyjazd na spo­tka­nie mło­dzie­ży do Led­ni­cy odbę­dzie się 3 czerw­ca. Chęt­ni mogą zgła­szać się do ks. Mate­usza. Koszt wyjaz­du – 100 zł.
  7. Ryce­rzy Nie­po­ka­la­nej zapra­sza­my w ponie­dzia­łek na Mszę św. wie­czor­ną, na któ­rej zosta­nie poświę­co­na figu­ra Mat­ki Bożej przy­wie­zio­na z Nie­po­ka­la­no­wa. Po Mszy św. spo­tka­nie w salce.
  8. Zachę­ca­my do lek­tu­ry die­ce­zjal­ne­go cza­so­pi­sma „Piel­grzym”.

- w I rocz­ni­cę śmier­ci za ś.p. Ryszar­da Piór w ponie­dzia­łek o godz. 6.30, Zofię Jaż­dżew­ską w pią­tek o godz. 6.30, Mie­czy­sła­wa Rekow­skie­go w sobo­tę o godz. 6.30

- w 30 dzień po pogrze­bie za ś.p. Zyg­mun­ta Kieł­piń­skie­go w ponie­dzia­łek o godz. 18.00, Miro­sła­wa Jonak we wto­rek o godz. 18.00, Wacła­wa Żak w śro­dę o godz. 18.00, Bar­tło­mie­ja Het­mań­skie­go w czwar­tek o godz. 18.00, Edwar­da Rydu­chow­skie­go w pią­tek o godz. 18.00.

1. W tym tygo­dniu poże­gna­li­śmy z naszej wspól­no­ty ś.p. Kry­sty­nę Kaszu­bow­ską z ul. Gen. Macz­ka, Geno­we­fę Lan­gier z Łuko­wa, Kry­sty­nę Lewiń­ską z ul. Tuchol­skiej, Marię Grze­bin z Bie­law i Roma­na Jeżew­skie­go z ul. Gen. Macz­ka. Wiecz­ny odpoczynek …