XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 17 września 2023 r.

1. Bóg zapłać za ofia­ry zło­żo­ne na dzi­siej­szą kolek­tę na WSD w Pelplinie.

2. W ponie­dzia­łek obcho­dzi­my świę­to św. Sta­ni­sła­wa Kost­ki, patro­na Pol­ski i mło­dzie­ży. Tra­dy­cyj­nie w tym dniu zapra­sza­my na Mszę św. o godz. 18.00 mło­dzież naszej para­fii, a szcze­gól­nie kan­dy­da­tów do bierz­mo­wa­nia oraz przy­naj­mniej jed­ne­go z rodzi­ców. Po Mszy św. odbę­dzie się spo­tka­nie orga­ni­za­cyj­ne przed dru­gim rokiem formacji.
  3. Uczniów klas VIII i star­szych, któ­rzy pra­gną roz­po­cząć przy­go­to­wa­nie do sakra­men­tu bierz­mo­wa­nia zapra­sza­my na spo­tka­nie w czwar­tek, 28 wrze­śnia, o godz. 19.00. Na to spo­tka­nie zapra­sza­my rów­nież przy­naj­mniej jed­ne­go z rodzi­ców lub opiekunów.
  4. W naj­bliż­szy pią­tek o godz. 16.00 zapra­sza­my do sal­ki wszyst­kie dzie­ci na spo­tka­nie Koła Misyj­ne­go. Spo­tka­nia odby­wa­ją się zawsze w dru­gi i czwar­ty pią­tek mie­sią­ca o godz. 16.00.
  5. Spo­tka­nia Kato­lic­kie­go Sto­wa­rzy­sze­nia Mło­dzie­ży odby­wa­ją się w każ­dy pią­tek o godz. 19.00 w dużej sal­ce para­fial­nej. Ser­decz­nie zapraszamy.
  6. Ks. Paweł zapra­sza uta­len­to­wa­ną muzycz­nie mło­dzież do mło­dzie­żo­we­go zespo­łu muzycznego.
  7. W przy­szły ponie­dzia­łek, 25 wrze­śnia, odbę­dzie się piel­grzym­ka na Jasną Górę. Wyjazd o godz. 6.00, a powrót ok. godz. 3.00. Koszt 120 zł. Zapi­sy w zakrystii.
  8. W sobo­tę ado­ra­cja Naj­święt­sze­go Sakra­men­tu od godz. 7.00 do 8.45.
  9. Ser­decz­nie dzię­ku­je­my za wyko­na­nie i ofia­ro­wa­nie sto­ja­ków na gazety.
  10. Bóg zapłać za ofia­ry zło­żo­ne w ubie­głą nie­dzie­lę na kolek­tę inwe­sty­cyj­ną oraz ofia­ry indy­wi­du­al­ne. Zebra­li­śmy 10.340 zł. W tym tygo­dniu ure­gu­lo­wa­li­śmy należ­ność za remont góry wika­riat­ki. Koszt remon­tu wyniósł 41.500 zł.
  11. Zachę­ca­my do zabie­ra­nia ze sobą gazet­ki para­fial­nej, któ­ra znaj­du­je się na sto­ja­kach pod chó­rem i w dzwon­ni­cy, a w zakry­stii i przed kościo­łem moż­na nabyć nowy nr „Piel­grzy­ma”.

- w I rocz­ni­cę śmier­ci za ś.p. Jana Ossow­skie­go w ponie­dzia­łek o godz. 6.30, Marię Pokrzy­wiń­ską w czwar­tek o godz. 6.30, Zofię Omie­czyń­ską w pią­tek o godz. 18.00, Tere­sę Ossow­ską w sobo­tę o godz. 8.45

- w 30 dzień po pogrze­bie za ś.p. Danu­tę Sta­wic­ką w ponie­dzia­łek o godz. 18.00, Rafa­ła Ossow­skie­go w śro­dę o godz. 18.00. Wiecz­ny odpoczynek …