VI NIEDZIELA ZWYKŁA 13 lutego 2022 r.

1. Bóg zapłać za ofia­ry na pra­ce remon­to­we w naszej parafii.

2. Dzi­siaj na Mszy św. o godz. 14.00 udzie­li­my sakra­men­tu chrztu św.
  3. W naj­bliż­szą śro­dę (16 lute­go) o godz. 18.30 z kościo­ła MB Fatim­skiej w Choj­ni­cach, jak zawsze w trze­cią śro­dę mie­sią­ca, wyru­sza pie­sza piel­grzym­ka do Zamar­te­go. Piel­grzym­ka jest owo­cem trwa­ją­ce­go Syno­du, a jej inten­cją jest proś­ba o roze­zna­nie i pod­ję­cie powo­łań do sakra­men­tal­nych mał­żeństw, rodzi­ciel­stwa, kapłań­stwa, życia zakon­ne­go i misyj­ne­go. Na miej­scu o godz. 21.00 Msza św. i powrót we wła­snym zakre­sie lub przy pomo­cy innych kie­row­ców, któ­rzy będą mie­li wol­ne miejsca.
  4. Kolek­ta przy­szłej nie­dzie­li na WSD w Pelplinie.
  5. Bar­dzo pro­si­my, aby do przy­szłej nie­dzie­li wszy­scy odpo­wie­dzial­ni za poszcze­gól­ne gru­py dusz­pa­ster­skie w para­fii dostar­czy­ły spra­woz­da­nia z dzia­łal­no­ści z ostat­nich pię­ciu lat. W mia­rę moż­li­wo­ści w spra­woz­da­niach powin­ny zna­leźć się dane zarzą­dów, rok powsta­nia, licz­ba człon­ków i waż­niej­sze wydarzenia.

- w I rocz­ni­cę śmier­ci za ś.p. Aloj­ze­go Mysz­ka w ponie­dzia­łek o godz. 18.00, Gra­ży­nę Goliń­ską w czwar­tek o godz. 18.00, Urszu­lę Osow­ską w pią­tek o godz. 6.30, Kazi­mie­rza Kla­man w sobo­tę o godz. 18.00

- w 30 dzień po pogrze­bie za ś.p. Gerar­da Rymon-Lipiń­skie­go we wto­rek o godz. 18.00, Jolan­tę Szy­man­ską w czwar­tek o godz. 18.00, Agniesz­kę Kie­dro­wicz w pią­tek o godz. 18.00

W tym tygo­dniu poże­gna­li­śmy z naszej wspól­no­ty ś.p. Wal­de­ma­ra Bru­skie­go z ul. Dwor­co­wej i Jana Macha­jew­skie­go z ul. Kościusz­ki. W czwar­tek o godz. 11.00 odbę­dzie się pogrzeb ś.p. Anny Osow­skiej w ul. Krę­tej. Wiecz­ny odpoczynek …