XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 6 sierpnia 2023 r.

1. Dzi­siaj po Mszy świę­tej o godz. 8.45 spo­tka­nie Żywe­go Różań­ca. Bóg zapłać za ofia­ry na kolek­tę diecezjalną.

2. W przy­szłą nie­dzie­lę na Mszy świę­tej o godz. 12.30 udzie­li­my sakra­men­tu chrztu św. Nauka dla rodzi­ców i chrzest­nych w sobo­tę o godz. 16.30 w sal­ce para­fial­nej. Kolek­ta przy­szłej nie­dzie­li – jak zawsze dru­ga w mie­sią­cu – jest prze­zna­czo­na na remon­ty para­fial­ne. Bóg zapłać za ofia­ry indywidualne.

3. W przy­szłą nie­dzie­lę o godz. 20.00 zapra­sza­my na nabo­żeń­stwo fatim­skie. Pro­si­my o przy­nie­sie­nie świec.

4. W cza­sie waka­cji zapra­sza­my na Msze św. w Ostro­wi­tem, w każ­dą nie­dzie­lę o 16.00.

5. W okre­sie waka­cyj­nym w dni powsze­dnie księ­ża słu­cha­ją spo­wie­dzi przed Msza­mi św. Nie ma spo­wie­dzi pod­czas Mszy św. Nato­miast biu­ro para­fial­ne jest czyn­ne tyl­ko w ponie­dział­ki (16.00−17.00), śro­dy (10.00−11.00) i sobo­ty (10.00−11.00).

6. W ponie­dzia­łek o godzi­nie 8:00 wyru­sza spod kościo­ła nasza Piel­grzym­ka Rowe­ro­wa na Jasną Górę. Piel­grzy­mów, któ­rzy zapew­nia­ją o modli­twie w naszej inten­cji, pole­ca­my opie­ce Mat­ki Bożej.

7. W zakry­stii i przy wyj­ściu z kościo­ła do naby­cia nowy nr „Piel­grzy­ma”.

 — w 1 rocz­ni­cę śmier­ci za ś. p. Joze­fa Cza­piew­skie­go we wto­rek o godz. 8.45, Mate­usza Śledź w pią­tek o godz. 6.30

- w 30 dzień po pogrze­bie za ś. p. Bogu­mi­łę Weso­łow­ską w ponie­dzia­łek o godz. 8.45, Wła­dy­sła­wa Adam­ca we wto­rek o godz. 8.45, Ada­ma Krę­skie­go w śro­dę o godz. 8.45

1. W tym tygo­dniu poże­gna­li­śmy z naszej wspól­no­ty ś. p. Zeno­na Gla­ner z ul. Wie­lew­skiej, Urszu­lę Zabroc­ką z ul. Przy­to­ro­wej, Jerze­go Kru­pę z ul. Der­dow­skie­go. Dobry Jezu …