Ogłoszenia XXXIII Niedziela Zwykła, 19 listopada 2023 r.

1. Bóg zapłać za ofia­ry zło­żo­ne w ubie­głym tygo­dniu na remont dachu nasze­go kościo­ła. Zebra­li­śmy 11 140 zł. Dzię­ku­je­my rów­nież za ofia­ry indy­wi­du­al­ne. Dzię­ku­je­my rów­nież za dzi­siej­sze ofia­ry na WSD w Pel­pli­nie oraz ofia­ry do puszek na wspar­cie prze­śla­do­wa­nych chrze­ści­jan na Bli­skim Wschodzie.
  2. W naj­bliż­szą śro­dę czci­my św. Cecy­lię, patron­kę śpie­wu i muzy­ki sakral­nej. W naszych modli­twach pole­ca­my orga­ni­stów, chó­rzy­stów i człon­ków schol­ki parafialnej.

3. Dzię­ku­je­my wszyst­kim, któ­rzy pomo­gli przy­go­to­wać Week­end dla narze­czo­nych, szcze­gól­nie mał­żeń­stwom dają­cym świa­dec­two oraz dyrek­cji ZS Spe­cjal­nych w Czer­sku za udo­stęp­nie­nie pomieszczeń.

4. W sobo­tę zachę­ca­my do ado­ra­cji Naj­święt­sze­go Sakra­men­tu, po ran­nej Mszy św. do godz. 8.45.

5. Spo­tka­nie kan­dy­da­tów do bierz­mo­wa­nia z klas szkół ponad­pod­sta­wo­wych odbę­dzie się w koście­le ‚w nie­dzie­lę (3 grud­nia) o godz. 17.15.

6. Roz­po­czął się już okres roz­pro­wa­dza­nia opłat­ków. Infor­mu­je­my, że poświę­co­ne opłat­ki na stół wigi­lij­ny w naszej para­fii roz­pro­wa­dza wyłącz­nie zakry­stia­nin p. Rafał Gali­kow­ski, któ­ry nie posłu­gu­je się żad­ny­mi pomoc­ni­ka­mi. Będzie moż­na nabyć rów­nież świe­ce wigi­lij­nej pomo­cy dzie­ciom w cenie: 22 zł – duże i 10 zł – małe świece.

7. W zakry­stii i przed kościo­łem do naby­cia książ­ka pt. „Kochać jak On” o s. Adel­gund Tumiń­skiej z Kwie­ków, kan­dy­dat­ce na ołta­rze. Cena 25 zł.

- w 30. dzień po pogrze­bie — za śp. Leoka­dię Wut­trich w ponie­dzia­łek o godz. 18.00, za śp. Jerze­go Sob­ko­wiak we wto­rek o godz. 18.00; za śp. Ire­nę Fie­rek w śro­dę o godz. 18.00 oraz za śp. Kry­sty­nę Pisa­rek w czwar­tek o godz. 18.00.

W tym tygo­dniu poże­gna­li­śmy z naszej wspól­no­ty: śp. Zofię Mali­now­ską z ul. Spo­koj­nej, śp. Annę Szal­czew­ską ze Zło­to­wa, śp. Elż­bie­tę Wiśniew­ską z ul. Łubian­ka, śp. Euge­niu­sza Gor­no­wicz z Krzy­ża oraz śp. Ire­nę Kosec­ką ze Sto­dó­łek. Wiecz­ny odpoczynek…